[app_confirmation title=»

Sprawdź poniższe dane i zatwierdź

» confirm_text=»Otrzymaliśmy Twoją rezerwację. Спасибо!» warning_text=»Uzupełnij wymagane pola» name=»Имя и фамилия:» email=»Email:» phone=»Телефон:» note=»Sposób płatności (gotówka/karta, voucher)»]

 

КВЕСТЫ

Od ponad miesiąca polskie Escape Roomy i Pokoje Zagadek przechodzą szereg kontroli. Część z nich miała na celu poprawę bezpieczeństwa uczestników, w dużej mierze mieliśmy jednak do czynienia z nagonką. Właściciele Escape Roomów niejednokrotnie słyszeli od kontrolujących osób, że mają nakaz z góry, by ich kontrole znalazły jak najwięcej nieprawidłowości, a nawet - by jak najwięcej z nich zamknąć.

Również nasze pokoje - "Tajemnice Orientu" oraz "Flora Mortis" zostały poddane kontrolom. Same pokoje okazały się bezpieczne i przyjazne dla naszych gości. Inspekcja ze straży pożarnej znalazła jednak nieprawidłowości w samym budynku, o których nie wiedzieliśmy i które były poza naszą kontrolą (np. brak oddymiania na klatce schodowej).

Skończyło się na tym, że zamknęliśmy naszą siedzibę na Garncarskiej. Wiemy, że ceniliście nasze pokoje i tym bardziej nam przykro, że już ich nie ma.

Zapraszamy jednak do naszych pokoi w drugiej lokalizacji - pokoje "Dzieciństwo - nigdy nie dorosnę" oraz "Gniew Wulkanusa" to znakomite propozycje dla każdego. Więcej szczegółów na stronie www.roombreaker.pl

ЦЕННИК

100

Стандартная цена для группы (PLN)

АКЦИИ

ДЛЯ СТУДЕНТОВ

Для студентов скидка 15%. Акция не может сочетаться с другими акциями.

VOUCHER

Если вы хотите сделать отличный подарок, вы можете купить специальный ваучер, позволяющий бесплатно заказать посещение.

ПРОЧИЕ АКЦИИ

Ознакомьтесь с нашими другими акциями на нашем Facebook - Escape Factory

FAQ

1. Какой квест выбрать?

"Тайны Азии" предназначены для более крупных групп (до 5 человек), как начинающих, так и более опытных.

"Flora Mortis" рассчитана на максимум 4 человека. Мы рекомендуем этот квест для небольших групп и для тех, кто начинает свое приключение с квестами.


(PL) O NAS

(PL)

CZYM W OGÓLE JEST ESCAPE FACTORY?

Escape Factory przenosi wirtualną rzeczywistość znaną z ekranów komputerów do świata rzeczywistego. Gry typu "Room escape" od paru lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Od pewnego czasu zaczynają zdobywać zwolenników również w Polsce.

Zabawa polega na tym, że drużyna składająca się z 2-5 osób zostaje zamknięta w pokoju i ma 60 minut, aby się z niego wydostać. Nie jest tu potrzebna jednak brutalna siła, nie trzeba wyważać drzwi. Należy za to uruchomić wyobraźnię, wyostrzyć zmysły i nauczyć się współpracować.

Przeszukuj pokój, by odnaleźć wskazówki prowadzące do... kolejnych wskazówek. Domyśl się, jak wykorzystać znajdowane przedmioty. Znajdź sposób na wyjście. Pamiętaj jednak, że zegar tyka nieubłaganie...

DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w Poznaniu z siedzibą w centrum miasta.

Nasze pokoje tworzone są z myślą o wszystkich, którzy lubią próbować nowych form rozrywki, pragną rozruszać szare komórki lub po prostu spędzić wraz ze znajomymi czas na dobrej zabawie. Zapraszamy!

КОНТАКТ

Адрес

Escape Factory, ul. Garncarska 9, 61 - 817 Poznań, Польша

Телефон

+48 530 302 192

Facebook

(PL) Nasz profil na Facebooku