REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wybierając datę i godzinę w kalendarzu pod wybranym pokojem. Po zatwierdzeniu daty i godziny zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. W przypadku braku takiego potwierdzenia warto sprawdzić folder ze SPAMem i/lub skontaktować się z nami.

Jeśli wybrany termin rezerwacji dotyczy dnia, w którym dokonywana jest rezerwacja, prosimy przed jej dokonaniem o kontakt pod numerem 530 302 192.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu rezerwacji będzie Escape Factory Natalia Klamycka, ul. Garncarska 9, 61-817 Poznań, NIP: 7772916642, e-mail: kontakt@escapefactory.pl.
Dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania rezerwacji, zawarcia umowy i jej realizacji. Podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Dane będą przetwarzane również w okresie po realizacji umowy w celach archiwalnych. Podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1. lit. f RODO.
Planowany termin usunięcia danych osobowych to okres 3 lat po wykonaniu umowy.
W związku z przetwarzaniem Twoich danych, będą przysługiwać Ci następujące uprawnienia: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

O POKOJACH

FLORA MORTIS

(dla 2-3/4 osób)

Kwiat przekwita, cierń zostaje.
– Karol Bunsch

Pracownia naukowa czy miejsce szalonych eksperymentów? Człowiek, który wynajmował to miejsce zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, pozostawiając po sobie wiele tajemnic… Nad czym pracował? Wydaje się, że szczególnie interesowały go trujące rośliny i jadowite zwierzęta...

Pokój przeznaczony przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Escape Roomami.
Zapraszamy grupy 2-3-osobowe. Gra w 4 osoby również jest możliwa, trzeba się jednak liczyć z mniejszym komfortem gry.TAJEMNICE ORIENTU

(dla 2-4/5 osób)

Udało wam się dotrzeć do informacji o słynnym skarbie odnalezionym gdzieś w Azji przez znanego łowcę skarbów. Teraz skarb jest już prawie na wyciągnięcie ręki – podróżnik ukrył go gdzieś w swoim pokoju, gdzie trzyma pamiątki ze swoich wypraw. Czy uda wam się odnaleźć skarb i wydostać się z nim z pokoju?

Pokój przeznaczony dla osób początkujących, jak i dla tych, które mają już pewne doświadczenie.
Zapraszamy grupy 2-4-osobowe. Gra w 5 osób również jest możliwa, trzeba się jednak liczyć z mniejszym komfortem gry.
INNE CIEKAWE POKOJE

Odwiedziliście już "Tajemnice Orientu" i "Florę Mortis"? Zachęcamy do zapoznania się z innymi ciekawymi pokojami.

Wystarczy kliknąć – ROOMBREAKER. Roombreaker to dwa pokoje dla każdego, kto lub ciekawe zagadki. Pokoje nadają się zarówno dla dorosłych jak i rodzin z dziećmi.

Szukasz mocniejszych wrażeń? Zajrzyj na Dead House

VoucherPomysł na prezent pod choinkę

Multi voucher uprawnia grupę 2-4 osób do wejścia do wybranego escape roomu (w Escape Factory lub Roombreaker) albo do domu strachu Dead House.
Voucher ważny do końca marca 2019 roku. Cena: 120 zł. Do zakupu w siedzibie firmy po wcześniejszym umówieniu się.


CENNIK

100


Standardowa cena za grupę (zł)


PROMOCJE

DLA STUDENTÓW

Zapraszamy serdecznie studentów – jeśli co najmniej połowa odwiedzającej grupy okaże ważne legitymacje studenckie, cała grupa otrzyma rabat – aż 15%! Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

VOUCHER

Chcesz podarować komuś godzinę dobrej zabawy? Możesz kupić voucher, który z pewnością sprawi obdarowanej osobie wiele radości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej siedziby po wcześniejszym ustaleniu wizyty mailowo lub telefonicznie (tel. 576 034 252).

INNE PROMOCJE

Sprawdź, czy są dostępne inne promocje na naszym profilu na Facebooku - Escape Factory

FAQ

1. Który pokój wybrać?

"Tajemnice Orientu" przeznaczone są dla większych grup (do 5 osób), zarówno początkujących jak i bardziej doświadczonych.

"Flora Mortis" jest przeznaczona dla maksymalnie 4 osób. Polecamy ten pokój mniejszym grupom oraz dla osób rozpoczynających przygodę z Escape Roomami.

2. Czy pokoje są dostosowane dla osób nieznających języka polskiego?

Oba pokoje możemy dostosować dla osób anglojęzycznych.

3. Czy jest w pokojach coś, czego można się przestraszyć?

W naszych pokojach stawiamy na dobrą zabawę i włączenie szarych komórek, nie na silne emocje związane z rzeczami, które straszą. Dlatego nie ma problemu, jeśli rodzice chcą nas odwiedzić ze swoimi pociechami. Jedynie w pokoju "Flora Mortis" może się znaleźć kilka zwierzątek, które nie dla każdego wydadzą się przyjazne 🙂 (ale żadnych pająków! 🙂 )

4. Co jeśli się zdarzy nam się przestój i nie będziemy wiedzieć, co robić?

Nie ma się czego obawiać. Zawsze istnieje możliwość poproszenia o podpowiedź.

5. Czy będziecie zmieniać pokoje?

Chcemy, by jak najwięcej osób miało okazję do zabawy w naszych pokojach zanim je zmienimy. Ale cały czas pracujemy nad nowymi ideami.


O NAS

CZYM W OGÓLE JEST ESCAPE FACTORY?

Escape Factory przenosi wirtualną rzeczywistość znaną z ekranów komputerów do świata rzeczywistego. Gry typu "Room escape" od paru lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Od pewnego czasu zaczynają zdobywać zwolenników również w Polsce.

Zabawa polega na tym, że drużyna składająca się z 2-5 osób zostaje zamknięta w pokoju i ma 60 minut, aby się z niego wydostać. Nie jest tu potrzebna jednak brutalna siła, nie trzeba wyważać drzwi. Należy za to uruchomić wyobraźnię, wyostrzyć zmysły i nauczyć się współpracować.

Przeszukuj pokój, by odnaleźć wskazówki prowadzące do... kolejnych wskazówek. Domyśl się, jak wykorzystać znajdowane przedmioty. Znajdź sposób na wyjście. Pamiętaj jednak, że zegar tyka nieubłaganie...

DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w Poznaniu z siedzibą w centrum miasta.

Nasze pokoje tworzone są z myślą o wszystkich, którzy lubią próbować nowych form rozrywki, pragną rozruszać szare komórki lub po prostu spędzić wraz ze znajomymi czas na dobrej zabawie. Zapraszamy!

KONTAKT

Adres

Escape Factory, ul. Garncarska 9, 61 - 817 Poznań, Polska

Telefon

+48 530 302 192